У масштабному заторі на трасі Одеса-Київ скупчилися майже 100 автоЗагалом у Вінницькій та Черкаській областях спостерігається скупчення 400 авто.

На паралізованій снігопадом трасі Одеса-Київ в заторі перебуває майже 100 автомобілів.

Про це повідомили у Міністерстві внутрішніх справ України на сторінці у Facebook.

«На дорозі сполученням Одеса-Київ поблизу села Ладиженка Уманського району Черкаської області унаслідок складних погодних умов та ДТП обмежено рух автотранспорту в напрямку столиці. У заторі перебуває близько 100 автомобілів”, — йдеться у повідомленні.

Друзі! Обмеження руху вантажного транспорту діє в місті Києві та на окремих ділянках доріг у Вінницькій, Київській, Ми…

Опубликовано МВС України 18 января 2018 г.

Своєю чергою у Нацполіції додали, що загалом у Вінницькій та Черкаській областях виявлено скупчення транспорту — приблизно 400 автомобілів.

#ВАЖЛИВО Станом на 10.30 виявлено скупчення автотранспорту – близько 400 автомобілів у Вінницькій та Черкаській областя…

Опубликовано Національна поліція України 18 января 2018 г.

Окрім цього зазначається, що складна ситуація спостерігається також і в Полтавській області.

«У Полтавській області на окремих ділянках доріг товщина снігового покрову становить більше півметра і сніг не припиняє падати”, — інформує МВС.

Пізніше у міністерстві уточнили, що рух автодорогою Київ-Одеса в напрямку столиці відновлено.

Нагадаємо, у Києві та на окремих ділянках доріг у Вінницькій, Київській, Миколаївській, Одеській, Черкаській та Чернігівській областях було обмежено рух вантажівок для гарантування роботи снігоприбиральних машин.

А поделиться?