У Коцюбинському селищна рада зняла Матюшину

Март 12, 2018 08:40У Коцюбинському селищна рада зняла Матюшину

Голову Коцюбинського Матюшину відсторонили

Місцева рада селища Коцюбинське Київської області двома третинами голосів висловила недовіру селищному голові Ользі Матюшиній

Про це повідомляє «Моя Київщина» з посиланням на рішення селищної ради.

За відповідне рішення проголосували 18 депутатів з 26.

Причинами відкликання селищного голови стали численні факти порушення нею законодавства, катастрофічна ситуація в сфері житлово-комунального господарства, блокування роботи ради та виконкому, та непрозорість фінансових процесів.

Так, говориться в заяві селищної ради, під час правління Матюшиної борги єдиного в селищі ЖЕКу зросли з 10 до 30 млн. грн., Коцюбинське не змогло у законний спосіб війти в опалювальний сезон, були виявлені фіктивні ремонти об’єктів муніципальної власності, безпідставно заветовано проект бюджету на 2018 рік, відбувалися незаконні звільнення працівників апарату ради та ЖЕКу, ігнорувалися звернення виборців з приводу нагальних потреб.

Присутні на сесії депутати Коцюбинської селищної ради одноголосно доручили виконувати обов’язки селищного голови секретарю ради Миколі Єременку, який представляє ВО «Свобода». Інформація щодо нового керівника селища вже внесена в державний реєстр юридичних осіб Мінюсту.

У свою чергу, Ольга Матюшина назвала це переворотом і захопленням влади, пов’язавши це з небажанням Ірпінського дерибанного лоббі відпускати Коцюбинське до Києва, а також спробою позбавити громаду права бути власниками котельні.

«Ми живемо в селищі, і люди чудово володіють інформацією, хто є хто. Микола Єременко — людина, яка самопроголосилася мером селища, має неврівноважену психіку, бо серйозно зловживає алкоголем», — зазначила вона.

Також Матюшина повідомила, що поскаржилася до прокуратури – відповідна заява про злочин відправлена на ім’я прокурора Київської області Дмитра Чібісова, і  готує позов до суду.

Варто зазначити, що у 2016 році головою селищної ради оголосили Юлію Главацьку, але пізніше дане рішення було скасоване.

Нагадаємо, 3 березня у Коцюбинському відбулися громадські слухання щодо приєднання Коцюбинського до Києва, які, щоправда, викликали чимало зауважень. Однак Матюшина заявила, що за приєднання до Києва проголосувало майже 61 %. Проти — 37,5%. 

Читайте також: