У КМДА сказали, коли представлять проект Генплану Києва

Декабрь 12, 2019 12:40Новий Генплан Києва розроблявся з 2009 року.

Мер Києва Віталій Кличко представить проект Генплану столиці 16 грудня під час міжнародного форуму «Майбутнє Києва» в НСК «Олімпійський», повідомляє прес-служба КМДА.

«Серед принципових моментів нового Генплану Києва, який розроблявся з 2009 року, – то, що в ньому відображені, зокрема, і пропозиції киян, отримані під час проведення громадських слухань», – йдеться в повідомленні.

Вже на початку 2020 року КМДА почне громадські слухання щодо проекту Генерального плану Києва. Нові пропозиції киян розглянуть, додадуть і врахують при підготовці фінальної версії Генплану.

На даний момент в проекті враховані європейські принципи територіального планування і раціонального використання територіальних ресурсів, а також принципи компактності міста, заощадження енергоресурсів і стійкої стабільності.

Читайте також:

КМДА планує відкрити рух Шулявським шляхопроводом до кінця 2019 року.

КМДА не дозволяє проводити кінопокази у кінотеатрі «Київ» з посиланням на фейкову організацію.

На будівництві метро на Виноградар встановили перші залізобетонні конструкції.

Нагадаємо, Київрада 12 листопада затвердила нові правила користування метрополітеном. Згідно з новими правилами в метро заборонено займатися жебрацтвом, розклеювати рекламу, займатися агітацією, продавати товари і послуги, грати на музичних інструментах і голосно вмикати музику.

Раніше повідомлялося, що бюджет Києва зменшили до 57,9 млрд гривень.

А покинутий стадіон «Арсенал» поруч з територією однойменного заводу планують реконструювати і перетворити на багатофункціональний спорткомплекс «Арсенал парк».