У Київраді назвали 5 локацій столиці з найчистішим повітрям: список

23 ноября, 2020 19:08Ольга Проскурова

Голова комісії Київради з питань екологічної політики Костянтин Яловий опублікував список київських локацій з найчистішим повітрям.

Відповідна інформація оприлюднена у Facebook.

Теремки. У мікрорайоні чисте повітря завдяки сусідству з Голосіївським лісом, ВДНХ, парком «Феофанія» і Національним музеєм архітектури та побуту.

Гідропарк. Тут немає житлової та промислової забудови та всюди рекреаційні зони з пляжами.

Троєщина. Вважається однією з найчистіших локацій міста завдяки Дніпру і Броварським лісам. За декілька років там облаштували десяток зелених зон.

Виноградар. Масив відомий великою кількістю лісів і парків. Але через будівництво нових спальних районів і ТРЦ, кількість зелених зон зменшується. За словами Ялового, існує небезпека, що після добудови двох станцій метро девелопери захочуть побудувати тут велику кількість ЖК.

Пуща-Водиця. Тут хороший стан повітря завдяки лісу, відсутності висотної забудови та промислових підприємств.

Яловий також додав, що Київ часто потрапляє у світові рейтинги з найбільш забрудненим повітрям, на це впливає велика кількість автотранспорту та діяльність промислових підприємств.

Станом на ранок, 23 листопада, Київ знаходиться на 38 позиції у світовому рейтингу міст за рівнем забруднення повітря. Про це свідчать дані ресурсу Iqair, який відстежує якість повітря в режимі реального часу.