У Київ із передмістя запустили безкоштовний автобус

Март 12, 2018 12:48Із 12 березня з Києва у Бровари і назад курсуватиме безкоштовний 100-місний автобус. Громадський транспорт їздитиме з 6:00 до 9:00 та з 17:00 до 20:00.

Автор: Сергій Іллюхін
 
Фінансуватимуть безкоштовний автобус за рахунок донорських внесків та пожертвування пасажирів автобуса за бажанням

Транспортні послуги надає Київпастранс. Схема маршруту буде така: метро Лісова-вул.Гагаріна-вул.Незалежності- вул.Короленко-вул.Київська-метро Лісова, йдеться на сайті проекту. Його автори — броварчани Максим Польша, Максим Карпюк та Андрій Саук.

Автор: brovary.net.ua
 
Схема маршруту буде така: метро Лісова-вул.Гагаріна-вул.Незалежності- вул.Короленко-вул.Київська-метро Лісова

Такий автобус – неприбутковий соціальний експеримент, зауважили організатори.

«Це перший крок до реального суспільного вирішення проблеми транспортних перевезень. Ми побачимо, чи дійсно броварчан турбує проблема транспорту і чи готові вони долучитись до її вирішення. Також зможемо зробити висновки стосовно реальної економіки процесу перевезень «збитковим» великим автобусом. Завдяки відкритості та прозорості проекту громадяни зможуть подивитися на перевезення з іншої точки зору. Може більше зрозуміють тих, хто надає послуги», – розповів один з кураторів проекту Андрій Саук.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Києві нові ціни на проїзд у маршрутках шокували людей. Реакція соцмереж

Фінансуватимуть цей проект за рахунок донорських внесків online та пожертвування пасажирів автобуса за бажанням. Щотижня у Facebook викладатимуть фінансовий звіт. Також пасажири обговорюватимуть там роботу автобуса, подальші плани та розвиток проекту.

«У перший тиждень роботи ми зрозуміємо, чи потрібен такий проект нашим громадянам, і чи готова громада до вирішення своїх питань власним коштом. Якщо донорських внесків та пожертв вистачить на компенсацію витрат – шість годин роботи автобуса Київпастрансу коштує 5800 грн. з ПДВ – проект буде продовжуватись та розвиватись», – додав Саук.

Автор: Сергій Іллюхін
 
Фінансуватимуть безкоштовний автобус за рахунок донорських внесків та пожертвування пасажирів автобуса за бажанням

Куратори проекту планують перевести автобус на цілий день роботи за розкладом. Додати ще один маршрут на Торгмаш, збільшити кількість автобусів та якість перевезень. Також сформувати сучасний шлях вирішення транспортного питання в Броварах.

На початку лютого подорожчав проїзд у міських і приміських маршрутках. По Києву квиток здорожчав на 1 грн і становить 6-7 грн. У приміському громадському транспорті — у середньому на 2 грн. Доїхати з Борисполя до метро Лівобережна можна за 26 грн.

×