У Києві знову поїдуть велосипедами на роботу: флешмоб 19 вересня

Сентябрь 12, 2019 09:4019 вересня в Києві відбудеться традиційний осінній флешмоб «На велосипеді на роботу». Захід організовують для працівників підприємств, організацій і установ столиці. Щоб взяти участь в ньому, потрібно всього лише попередньо зареєструватися.

Учасників флешмобу очікують сніданок з кавою, фото на пам’ять і конкурси на Майдані Незалежності. Всі подробиці, а також програму заходу можна подивитися за посиланням.

Всі, хто візьмуть участь у флешмобі, матимуть змогу об’єднатися із однодумцями та зібратися у колони. Також організатори запрошують компанії приєднуватися та створювати свої корпоративні колони.

На Майдані проведуть конкурс Best Corporate Team, в якому визначать три найчисельніші корпоративні велоколони, та конкурс на кращий діловий look серед всіх учасників і учасниць заходу. Для участі в конкурсах необхідно зареєструватися.

Головна мета та частково ідеологія заходу полягає в тому, аби  показати мешканцям мегаполісу, що автівка не є найкращим засобом пересування по Києву.

Раніше «Столичний регіон» повідомляв про нові спортмайданчики на Солом’янці у Києві.