У Києві знайшли зниклу у вересні студентку

Октябрь 13, 2019 14:24Столичні правоохоронці розшукали 18-річну студентку одного зі столичних вузів, яка ще на початку вересня пішла з гуртожитку на вулиці Ломоносова у Києві і не повернулася. Про це повідомили в ГУ Нацполіціі Києва.

Поліцейські ретельно вивчали записи з камер спостереження біля вишу та гуртожитку, постійно опитували можливих свідків зникнення, серед яких були студенти, сусіди дівчини, небайдужі кияни. Але нещодавно у справі з’явилася новина: дівчину зафіксували камери на Трухановому острові.

Де дівчина була весь час – невідомо. Сама вона знаходиться у пригніченому стані, на запитання не відповідає. Вже відомо, що студентку передали батькам. Також у поліції повідомили, що родині потрібно буде працювати із психологами.

Довідка: студентка КНУ ім. Шевченко Марина Ротаєнко ще 5 вересня пішла зі свого студентського гуртожитку і пропала. Зранку поговорила з мамою, а вже з 6 вересня на дзвінки не відповідала. Документи дівчини правоохоронці виявили трохи згодом в 14 кілометрах від гуртожитку.

Раніше «Столичний регіон» повідомляв про дивне побачення, яке влаштував нетверезий молодик колишній співмешканці у Броварах. На щастя, плани чоловіка трохи скоригували поліцейські.