У Києві знайдено тіло ізраїльського волонтера Барі Бонена: перші подробиці смерті іноземця

Сентябрь 11, 2019 05:56У Києві знайдено мертвим громадянина Ізраїлю, волонтера Барі Бонена. 

Громадянина Ізраїлю, відзначеного нагородами волонтера Барі Бонен знайдено без ознак життя. Бонена знайшли мертвим у квартирі в Києві, де він проживав, оскільки довгий час жив і працював в Україні.  Про це написав у фейсбуці Юрій Бутусов.

Він зазначив, що попередня інформація про те, що Бонен нібито був інструктором в Національній гвардії України, не відповідає дійсності.

«Знайдений загиблим в квартирі в Києві за місцем проживання Барі Бонен — громадянин Ізраїлю, який тривалий час працював в Україні, був нагороджений за волонтерську діяльність медаллю однієї з громадських організацій. Первісна інформація про загибель в Києві іноземця, інструктора Національної гвардії виявилася помилковою», — написав Бутусов.

Поруч з тілом Барі поліція виявила стартовий пістолет, перероблений під стрільбу бойовими патронами 9 мм. 

«На даний момент ситуація виглядає як самогубство. Але безумовно, необхідна перевірка всіх свідчень і доказів. Барі знало чимало людей в Україні, напевно знайдуться очевидці. З чуток, Барі контактував також з рядом державних структур України, в деталі контактів він своїх близьких не присвячував», — зазначив Бутусов.

Журналіст наводить повідомлення, яке приблизно в 6 ранку понеділка було опубліковано на Facebook-сторінці користувача з ім’ям Барі Бонен. За змістом воно схоже на передсмертну записку.

«Я розбитий душею, і я не відкрив це для більшості з вас. Я більше не можу терпіти цей внутрішній біль … Я просто хочу попрощатися з усіма людьми, з якими маю честь бути знайомими і бути близькими в моєму житті … І просити вибачення у тих, кого я образив чи хто постраждав від моїх вчинків … будь ласка, пам’ятайте мене як добру людину, яка робила багато і в основному добрі справи в своєму житті … «, — йдеться в повідомленні, під яким опублікована фотографія чоловіка.

Бутусов відзначає, що за даними його джерел, останнім часом Барі Бонен вів сторінку громадської організації «Грузинський легіон» і вів активну волонтерську діяльність.

Люди, які знали його особисто, розповідають, що він допомагав українським військовим.

Найден погибшим в квартире в Киеве по месту проживания Бари Бонен — гражданин Израиля, который длительное время работал…

Geplaatst door Юрий Бутусов op Maandag 10 september 2018

Нагадаємо, відомий український художник наклав на себе руки

Популярні новини зараз

Показати ще