У Києві затримали грабіжника з російським громадянством (Фото)

Май 8, 2020 13:40Між Опозиційною платформою «За життя», співголовою якої є Вадим Рабінович, і прем’єр-міністром виникли нездоланні протиріччя. Рабінович пояснив, чому для нього більше не існує Дениса Шмигаля.

Під час зустрічі прем’єр-міністра Дениса Шмигаля з представниками ОПЗЖ прем’єр сказав, що Дня Перемоги для нього не існує. Про це в четвер, 7 травня, в ефірі 112 каналу заявив лідер фракції ОПЗЖ Вадим Рабінович.

За словами Рабіновича, під час зустрічі з прем’єром Шмигаля запитали, чому на виставці про героїзм українського народу впродовж усієї його історії, розміщеній в будівлі Кабміну, немає нічого про Велику Вітчизняну війну. Крім того, прем’єра запитали, як влада збирається святкувати 9 Травня. У відповідь, за словами Рабіновича, Шмигаль заявив, що такого свята для нього не існує.

Вадим Рабінович потім заявив в телеефірі, що тепер для ОПЗЖ більше не існує прем’єр-міністра Шмигаля. Політсила буде ігнорувати всі заходи за його участю, а також не підтримає жодної ініціативи уряду Шмигаля.

Політик також сказав, що Шмигаль — «чергове українське нещастя». ОПЗЖ не бажає знати прем’єр-міністра, який ображає ветеранів Великої Вітчизняної війни, — заявив Рабінович.

Раніше ASPI news повідомляло, що голова Федерації боксу РФ Умар Кремльов заявив, що допоможе отримати російські паспорти українським боксерам Олександру Усику та Василю Ломаченку. Ці боксери через участь у скандальному російському пропагандистському фільмі потрапили в базу «Миротворця».

Також стало відомо про те, що Грузія відкликала з України посла. Так в уряді Грузії відреагували на указ президента України Зеленського про призначення Міхеїла Саакашвілі головою виконкому Нацради реформ.