У Києві закрили ліцей посеред року – причина

12 марта, 2018 16:56Посеред навчального року 500 учнів ліцею №142 в Солом’янському районі в Києві відправили вчитися дистанційно.

– Дітей перевели на дистанційне навчання, а фактично викинули на вулицю. А вчителі повинні забезпечити навчальний процес, перебуваючи в аварійній споруді. На сьогодні – приміщення, де діти можуть продовжити навчальний процес немає. Термінів завершення реконструкції теж немає. Коштів на реконструкцію теж немає, – заявила одна з мам Ольга Гальчинський.

У КМДА зазначили, що приміщення визнала аварійним спецорганізації, обрана по тендеру для обстеження приміщень.

Читайте: У Василькові під час уроків обвалився фасад школи

– За результатами обстеження, в РДА було прийнято рішення дообстежити приміщення школи, щоб виявити небезпечні місця. Але на цей час ніхто не хоче брати на себе відповідальність за здоров’я і життя дітей. І ніхто не хоче чекати обвалення школи, – побудованої, до слова, в 1936 році, – як це було в Київській області, – зазначила директор Департаменту освіти і науки КМДА Олена Фіданян, передають Вести.

У Києві закрили ліцей посеред року – причина / 3 фотографии

Раніше Факти ICTV писали, що у місті Новий Буг стався обвал опорної частини школи №1, за попередніми оцінками, будівля буде непридатною до початку навчального року.