У Києві зафіксували майже 50 нових хворих на коронавірус: у яких районах найскладніша ситуація

Май 8, 2020 12:40Загалом у столиці 1721 випадок зараження COVID-19.

За минулу добу у Києві лабораторно підтверджено 46 нових випадків нової коронавірусної інфекції. 

Про це під час брифінгу повідомив міський голова Віталій Кличко.

Читайте також:

Кількість випадків коронавірусу в Україні перевищила 14 тисяч: статистика МОЗ на 8 травня

Серед нових хворих є 18 жінок віком від 26 до 82, 21 чоловік віком 31 до 79 років. Також захворіло сім дітей: три дівчинки 2, 8 і 13 років, а також чотири хлопчики 4 місяців, 4, 7 і 9 років. Також COVID-19 заразився один медик. 

До лікарень столиці госпіталізували 20 пацієнтів. Інші – лікуються на самоізоляції, під контролем лікарів.

Лабораторно підтверджені випадки додались у районах:

Печерський +1
Шевченкiвський +5
Солом’янський +6
Дніпровський +4
Святошинський +4
Деснянський +13
Подільський +0
Голосіївський +2
Оболонський +3
Дарницький +8

Найскладніша ситуація у Печерському районі, де 362 інфіковані, та Дарницькому — там 293 хворих. Загалом мапа поширення коронавірусу в Києві має такий вигляд:


facebook/Віталій Кличко

Загалом у столиці 1721 випадок зараження COVID-19. Зокрема, зі всіх інфікованих 44 пацієнтів перебувають у важкому стані. Крім того, п’ятеро підключені до апаратів штучної вентиляції легень.

Одужали в столиці за минулу добу 17 людей. Усього подолали хворобу за цей час 127 мешканців Києва.

Нагадаємо, від 11 березня на всій території України запроваджений карантин задля протидії новому коронавірусу. Обмежено проведення масових заходів, закриті кордони, роботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями також обмежено, заклади громадського харчування не працюють.

Наразі карантин подовжено до 22 травня. Однак вже від 11 травня має відбутися низка послаблень: йдеться про відкриття парків, перукарень, літніх майданчиків, кафе тощо.

3 березня в Україні зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентрами спалаху в Україні стали Чернівецька область та місто Київ, де хворобу діагностують найбільше. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

Відео

Нові дані від МОЗ: в Україні знову зросла кількість офіційно підтверджених випадків коронавірусу

Понад пів тисячі нових діагнозів за добу. В Україні знову зросла кількість офіційно підтверджених випадків коронавірусу. Загалом діагноз «коронавірус» поставили більш ніж 14 тисячам пацієнтів. Летальних випадків натепер 361, з них за добу — 21.  Більше про коронавірус