У Києві з орендаря стягнули 1,1 млн грн неустойки за користування державною нерухомістю

1 октября, 2020 19:56За позовом прокуратури до держбюджету стягнули 1,1 млн грн. з підприємства, яке більше 5 років незаконно користувалося нежитловими приміщеннями у Києві загальною площею 750 кв. м.

Про це повідомила пресслужба Київської міської прокуратури.

«Прокуратурою встановлено факт несплати товариством коштів за користування нежитловими приміщеннями загальною площею 750 кв. м, розташованими по вул. Магнітогорській, 5 у м. Києві, які є державною власністю», — йдеться в повідомленні.

Як зазначили у прокуратурі, договір оренди нерухомого майна був укладений у 2011 році. Однак, після його розірвання у 2013 році в порушення вимог законодавства товариство нерухоме майно не повернуло, а продовжувало ним користуватись безкоштовно до квітня 2018 року.

У зв’язку з цим, прокуратура у січні 2020 року звернулася до господарського суду м. Києва з позовом про стягнення з колишнього орендаря неустойки у розмірі подвійної плати за користування державним майном.

Рішенням господарського суду м. Києва від 28.09.2020 позов прокурора задоволено та з відповідача стягнуто до Державного бюджету 1,1 млн грн.