У Києві влаштували автопробіг до будинку глави МВС Авакова (НАЖИВО)

11 марта, 2018 13:16У Києві влаштували автопробіг до будинку глави Міністерства внутрішніх справ Арсена Авакова. Учасники акції виступають проти «сваволі» представників МВС, зокрема, йдеться про силовий розгін наметового містечка під Радою.

Одночасно українці в Італії мають вийти на пікет під закордонну віллу міністра МВС, яку він придбав у 2017 році.

Авакова також звинувачують у проваленні реформ, корупційних схемах із закупівлею рюкзаків для міністерства, придбанні багатотисячної нерухомості закордоном тощо.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Глава МВС Аваков придбав 26-кімнатну віллу в Італії — «Наші гроші».

За даними розслідування журналістів, вілла Авакова нараховує 26 кімнат площею 566 метрів на першому, другому поверхах та у підвалі. Приблизна вартість нерухомості —близько 774 тисяч євро. 

У МВС заявили, що віллу в Італії, якою володіє компанія Авакова, використовує під туристичний проект його дружина Інна.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Декларація Авакова: шуби дружини, картина Picasso та вино Rothschild.

Раніше Аваков стверджував, що мешкає у готельному номері. За даними журналістів «Схем», у 2016 році міністр «покращив свої житлові умови» та оселився у «Фортеці» в Києві, куди 11 березня 2018-го приїхали автопробігом учасники акції. «Фортеця» є комплексом спеціальних об’єктів Міністерства внутрішніх справ із особливим режимом діяльності.

Також нагадаємо,  що у Києві вранці 3 березня під Верховною Радою правоохоронці знесли наметове містечко. Понад 100 осіб затримали.  Після знесення наметового містечка під Радою 9 протестувальників доправили до лікарень, один з них у важкому стані.

Повідомлялось, що під час сутичок правоохоронець застосував газовий балончик проти журналіста.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Під Радою правоохоронці знесли наметове містечко — є затримані й постраждалі (ФОТО, ВІДЕО)