У Києві відкрили ювілейний фестиваль «Молодість». Чого очікувати

29 мая, 2021 18:48У Києві біля Арки Дружби народів урочисто відкрили 50-й ювілейний Київський міжнародний кінофестиваль «Молодість», який триватиме до 6 червня. На ньому продемонструють понад 200 кінокартин у понад 20 секціях.

Як повідомляє кореспондент Суспільного, у фестивалі беруть участь вітчизняні кінозірки, а також актор з Франції. Кінозахід відкрила стрічка-переможець 1979 року Івана Миколайчука «Вавилон ХХ», яка є зразком поетичного кіно.

Анна-Вікторія Хорошун / Суспільне

«50-й фестиваль – це, безумовно, подія. Дійсно, оглядаючись назад, розумієш, що зробили добру справу. Але фестиваль – це подвійна річ. Це зберігання своїх традицій і постійне оновлення. Я дуже радий, що до нас приєдналася нова команда, і у нас багато нового. Нові програми, конкурс документального кіно», – сказав генеральний директор кінофестивалю «Молодість» Андрій Халпачі.

Анна-Вікторія Хорошун / Суспільне

За його словами, у межах фестивалю покажуть 206 кінострічок.

«Рік був такий, що знімали не так багато через пандемію. Кіно базується на двох речах. Завжди є щось нове. У нас особлива програмна форма. Це зміст про що ми говоримо і режисура», – сказав Халпарі.

Анна-Вікторія Хорошун / Суспільне

Журі присутнє у повному складі, зокрема до Києва прибули представники з Румунії, з Франції, Аргентини та інших країн.

«Всі вже забули, що таке вільні відкриття фестивалі. Це в першу чергу свято. Тому приємно, що щось починає рухатися, відроджуватися. Мені цікаво, що буде на ювілейному фестивалі. Я весь в очікуванні. Мені подобається різне кіно. Таке, що можна подумати й поплакати. Різноманітне. Я навіть коли мультики дивлюсь, можу плакати», – розповів український актор Дмитро Ступка.

Ознайомитися з повною програмою кінофестивалю можна тут.

Що відомо50-й фестиваль «Молодість» оголосив повну кінопрограму. На глядачів чекають близько 200 стрічок.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: story@suspilne.media. Користувачі аккаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!