У Києві відкриють оновлену школу мистецтв зі сценою (ФОТО)

Май 7, 2020 16:08Share

Tweet

Pinterest

reddit

Незабаром у Вінниці з’явиться Veteran Hub, триває пошук приміщення, знайомство з партнерами і набір команди.

Про це повідомили в інформаційному агентстві Міністерства оборони України.

Для чого створений центр?

Зазначається, що ветеранський простір створений для централізованого надання послуг ветеранам, працівникам сектору безпеки, їхнім рідним та близьким, а також підтримки процесу їхньої інтеграції в цивільне життя.

Від початку роботи проєкту в 2018 році центр відвідали вже близько 26 тисяч осіб, з них понад 4000 отримали персональні послуги.

Читайте також: Свій бізнес vs найм: чому іноді бути найманим працівником краще

Зазначається, що Veteran Hub – це майданчик для співпраці різних людей та організацій, які готові підтримувати ветеранів.

Основна мета  роботи  Veteran Hub  регіонах – надати доступ не просто до послуг, адже ветерани так чи інакше його мають на всіх рівнях навіть у віддалених районах, а до якісних послуг.

Також планують відкрили такий центр у Дніпрі.

Як обирали міста?

Відбір міст, у яких мав відкритися ветеранський простір, тривав кілька місяців і базувався на декількох критеріях. Зокрема, були проаналізовані дані щодо кількості ветеранів та співвідношення із загальною кількістю мешканців у кожному регіоні України,  опрацьовані дані про чисельність військових частин, середньої заробітної платні та рівень безробіття.

Важливим чинником під час відбору стала наявність у регіоні активних громадських ветеранських організацій. Наразі в дистанційному режимі працівники організації проводять ретельний аналіз потенційних надавачів послуг у Вінниці, вивчають місцеву ситуацію з послугами, попередню історію роботи організацій, зокрема хто яку має репутацію, відгуки тощо.

Читайте також: У Вінниці створять “Музей Мужніх”

Окрім того, розпочинається відбір працівників у команду ветеранського простору із місцевих мешканців. Перевага надається ветеранам. Працівників готуватимуть за певними процедурами та тренувальними програмами. Аби долучитися до команди ветеранського простору у Вінниці, можна звернутися на сторінку Veteran Hub у Фейсбук.

Читайте також: Як ветеран АТО з Житомира робить єдинорогів (ВІДЕО)

Нагадаємо, у Києві відкрився Veteran Hub.

Як ми повідомляли раніше, в Україні створять єдиний державний реєстр ветеранів.

Головне фото: armyinform.com.ua.