У Києві відбувся протест проти мережі супермаркетів Novus

21 января, 2021 20:48У четвер, 21 січня, кілька десятків українців провели пікет під посольством Латвії в Києві. Учасники мітингу вимагали зупинити торгівлю мережі супермаркетів Novus на окупованих територіях України і в Росії. Про це повідомляє «OBOZREVATEL».


Фото: ulasp.org.ua

Активісти звернули увагу, що це не перша акція протесту щодо співвласника мережі супермаркетів.

«Як відомо, співвласником мережі супермаркетів Novus є громадянин Литви Раймондас Туменас. Відносно нього застосовані санкції в Литві і в Україні. Але за фактом виходить, що він безперешкодно працює і отримує прибуток. Ми проти цього», – заявила одна з учасниць мітингу.

Активісти також звернули увагу, що кримінальні справи, які були порушені проти Туменаса, до сих пір так і не розслідувані.

«Ми вимагаємо, щоб кримінальні справи, які були порушені проти цієї людини – продовжилися і були розслідувані, доведені до логічного кінця, і була нарешті припинена торгівля у країні-агресора», – додав ще один учасник мітингу.

Втім, до самого закінчення акції до протестувальників з посольства так ніхто і не вийшов. Однак учасники мітингу запевнили, що будуть продовжувати свої протести під посольством доти, поки не будуть почуті владою Литви. А якщо цього не трапиться – писатимуть відповідні заяви у поліцію й СБУ.

Як повідомляв «СтопКор» раніше, силовики затримали одного з начальників “Киïвводоканалу” на доларовому хабарі.

Читати також:

Поділитись

Інші новини