У Києві вчетверте відбудеться Патріотичний фестиваль«Голосіївська Криївка»

Август 29, 2018 22:00Всеукраїнський патріотичний благодійний фестиваль «Голосіївська Криївка» вчетверте відбудеться в Києві 8-9 вересня.

Мета фестивалю – це національно-патріотичне виховання, пропаганда здорового способу життя, популяризація української музики та історії. Традиційно для відвідувачів фестивалю діятиме музична, лекційна та нічна сцени, історичний полігон, дитяча зона. Про це повідомляють організатори заходу на сторінці «Голосіївської Криївка» у Фейсбуці.

Цьогоріч патріотичний фестиваль тішитиме меломанів відомими українськими музичними гуртами. На музичній сцені виступлять «Mad Heads UA», «Yurcash / Юркеш», «Сокира Перуна», «Колір Ночі», «FRAM folk & medieval bagpipe rock», лідер гурту «Широкий Лан» Святослав Бойко та ін.

З лекційної сцени кожен охочий зможе почути тематичні лекції, серед них «Битва під Оршею — забутий, український тріумф» від українського політичного діяча Андрія Іллєнка, «Стратегія об’єднання націоналістичних сил Європи» від міжнародного секретаря Азовського руху Олени Семеняки. Також гостями лекційної сцени стануть засновники видавництва «Zалізний тато» Дмитро Савченко та Олексій Бешуля, презентує свої нові видання націоналістичний поет Юрій Руф.

Локація «Історичний полігон» надасть можливість відвідувачам «Голосіївської Криївки» поспілкуватися з фахівцями мілітарної історії Перших Визвольних Змагань, зокрема увага буде зосереджена на сучасній «московсько-українській війні».

Програма дитячої зони на фестивалі цьогоріч буде багатою на майстер-класи, народні ігри та сюрпризи для маленьких відвідувачів «Голосіївської Криївки». Її організовує фольк-студія «Правиця».

Спеціальним гостем фестивалю стане найсильніша людина світу Василь Вірастюк, який представить показову програму Федерації стронгмену України.

Традиційно патріотичний благодійний фестиваль «Голосіївська Криївка» відбудеться в Києві, в Голосіївському парку на вул. М. Рильського 7. Вхід на фестиваль вільний (за добровільними внесками).