У Києві ТРЦ не запрацюють з 11 травня — Кличко

Май 8, 2020 21:08Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко.

За його словами, крім ТРЦ закритими залишаться школи, дитячі садочки, дитячі майданчики, прибережні зони відпочинку.

Наземний громадський транспорт працюватиме й надалі у нинішньому обмеженому режимі. Це може змінитися з початком другого етапу пом’якшення, який стартує 22 травня. Водночас влада міста планує збільшити кількість маршрутів.

З іншого боку, Кличко розповів, на які послаблення карантину у місті слід очікувати. Зокрема відкриються:

непродовольчі магазини (загальною площею до 300 кв.м);перукарні та салони краси (за попереднім записом та не більше 1 клієнта на кожну послугу одночасно); парки та сквери: групами обмеженою кількістю осіб; тимчасові споруди (ларьки): із забороною споживання їжі та напоїв на місці; невеликі виробництва непродовольчих товарів і підприємства побутового обслуговування (ательє, побутові послуги та інші); адвокатські та нотаріальні бюро, аудитори;автокінотеатри, музеї під відкритим небом та бібліотеки — поки тільки на видачу книг, без роботи читальних залів.

Зазначимо, що у повідомленні Київської міськради йдеться про пом’якшення карантину з 12 травня, але за рішення уряду перший етап послаблення карантинних заходів розпочинається 11 травня.

Нагадаємо, уряд продовжив дію карантину до 22 травня, але з 11 травня стартує перший етап пом’якшення обмежувальних заходів. Загалом уряд представив 5 етапів виходу з карантину.