У Києві реконструюють бульвар на Бульварно-Кудрявській вулиці

Май 8, 2019 14:25У Києві проводять капітальний ремонт бульвару на вулиці Бульварно-Кудрявській. Він був створений ще у XIX столітті.

«Київзеленбуд» у кінці 2018 року провів тендер на виконання робіт з реставрації бульвару на суму 3,5 млн грн. Роботи почалися навесні 2019 року, пише «Сегодня».

На бульварі змінюють покриття — асфальт на плитку, а також укладають гранітну бруківку та бордюри. Також тут планують встановити 20 нових лавок і 20 урн.

Згідно з умовами тендеру, генпідрядник повинен закінчити роботи до 31 грудня.

Нагадаємо, на мосту через Володимирський узвіз змонтували останній прогін.

Раніше Кличко розповів, що над проектом працює спільна група українських і китайських фахівців. Вартість будівництва оцінюється в 2 млрд доларів, при цьому 85% повинні дати в кредит китайські банки. Мер також допустив, що проїзд по Подільсько-Воскресенському мосту може стати платним.

За всі роки на будівництво моста витратили близько 5 млрд гривень бюджетних коштів. Для його завершення потрібно ще 7 млрд гривень.

Влітку 2018 року в КМДА створили робочу групу з питання будівництва Подільсько-Воскресенської лінії Київського метрополітену від Кільцевої дороги до Троєщини.

Фото: Wikipedia