У Києві поліція силою розігнала активістів під Офісом президента

4 ноября, 2019 18:24У Києві поліція силою розганяла підприємців, які вийшли на акцію протесту “Врятуйте малий бізнес!” під стінами Офісу президента.

Про це повідомила кореспондент «Прямого» Дар’я Мезенцева.

Вона розповіла, що активісти виступають проти запровадженої новими законами фіскалізації, яка ускладнює ведення бізнесу. Під час акції протесту активісти влаштували лежачий пікет. Під час пікету намагалася проїхати машина, і поліцейські використали сльозогінний газ для розгону пікетувальників. Одному з активістів стало погано — у жінки стався серцевий напад. У іншої жінки було виявлено опіки слизової.

«Під Офісом президента на Лютеранській і Шовковичній поліція здійснювала силовий розгін мітингувальників підприємців, застосовувався сльозогінний газ і фізична сила», — написав у своєму Telegram-каналі журналіст та телеведучий Тарас Березовець.

Нагадаємо, біля Офісу президента України Володимира Зеленського відбувається акція малих підприємців «Врятуйте малий бізнес». Учасники акцій вимагають скасувати декілька законів, що ведуть до знищення спрощеної системи оподаткування обліку і звітності.

Також слідкуйте за «Прямим» у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.