У Києві поліція посилила заходи безпеки на 9 травня

Май 9, 2020 10:40У Києві поліція посилила безпеку під час заходів, присвячених Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Поліцейські та нацгвардійці взяли під посилену охорону територію, де проходитимуть акції.

Про це повідомили у пресслужбі столичної поліції.

Як відомо, 9 травня у столиці заплановане проведення акції у Парку Вічної Слави.

«Щоб не допустити будь-яких правопорушень, на встановлених пропускних пунктах поліцейські проводять огляд учасників заходів та роз’яснювальну роботу з громадянами щодо дотримання карантинних обмежень та заборону використання символіки тоталітарних режимів» — йдеться у повідомленні.

Перед початком заходів працівники вибухотехнічної служби та кінологи перевірили місця проведення заходів на предмет підозрілих або вибухонебезпечних предметів. Також у Головному управлінні розгорнуто роботу ситуаційного центру, представники якого в онлайн-режимі відстежуватимуть оперативну ситуацію.

Столична поліція закликає учасників та організаторів заходу дотримуватися вимог чинного законодавства, не порушувати громадський порядок та дотримуватися карантинних обмежень.

У пресслужбі додали, що на будь-які прояви протиправних дій поліцейські реагуватимуть у межах компетенції та службових повноважень.Порушників обіцяють притягувати до адміністративної або кримінальної відповідальності.