У Києві поліцейські провели спільні тактичні навчання зі службою безпеки Посольства Ізраїлю

Июль 14, 2020 17:24Працівники патрульної поліції, вибухотехнічної та кінологічної служб разом із представниками дипломатичної установи відпрацювали ситуації з виявлення та знешкодження імітаційних вибухових пристроїв.

На території дипломатичної установи, в умовах максимально наближених до реальних, працівники різних підрозділів поліції Києва спільно з представниками служби безпеки Посольства Ізраїлю відпрацювали алгоритм дій при виявленні невідомих підозрілих предметів. А саме від отримання виклику до знешкодження ймовірної вибухівки.

Як розповів начальник відділу забезпечення вибухобезпеки вибухотехнічного управління столичної поліції Володимир Іщук, до поліції регулярно надходять виклики щодо виявлення підозрілих предметів, речей або замінувань об’єктів, а працівники служби оперативно реагують та виїжджають на перевірку:

«Більшість повідомлень виявляються завідомо неправдивими, але наші співробітники відпрацьовують їх як потенційну загрозу безпеці громадян. Тому під час навчань ми відпрацьовували вигадане повідомлення про підозрілу сумку, яку виявили на території Посольства. Патрульні поліцейські огородили територію ймовірного місцезнаходження вибухівки, після чого вибухотехніки, аби запобігти неконтрольованому вибуху, застосували пристрій для радіоперешкод. Далі кінолог зі службовим собакою оглянули підозрілий предмет на наявність вибухових речовин, а інші працівники  за допомогою рентгенографічного комплексу перевірили вміст сумки, яку згодом помістили у вибухозахисний контейнер для подальшого знищення».

Також працівники вибухотехнічної служби продемонстрували принцип дії радіокерованого роботу для безпечного транспортування вибухового пристрою до місця знищення.

Наприкінці заходу представник Посольства Ізраїлю в Україні подякував поліцейським за оперативну та ефективну роботу.

Відділ комунікації поліції Києва

Анастасія Костюченко

Тетяна Мельник