У Києві побудують Алею перепоховань знаменитих українців

Январь 9, 2019 18:16У Києві побудують Алею перепоховань знаменитих українців

На Лук’янівському кладовищі в Києві планують побудувати Алею перепоховань відомих українців, які поховані за межами України.

Про це повідомляє сайт КМДА.

Проект закладено у рішенні «Бюджет міста Києва на 2019 рік». Алею перепоховань відомих українських діячів побудують на території Державного історико-меморіального Лук’янівського заповідника. Там же зведуть будівлі адміністративно-господарського призначення, що дозволить перенести прах українців, похованих за межами України, а також розгорнути просвітницьку діяльність (проведення екскурсій, масових заходів, створення музейної експозиції).

Алею почнуть будувати влітку 2018 року, а завершать – до кінця 2020-го. Загальну вартість робіт на об’єкті оцінили в 20 млн грн. Відзначається, що до кінця 2019 року проект має бути виконаний наполовину.

Як повідомлялося раніше, на київських кладовищах встановлять систему відеокамер, які відстежуватимуть обстановку на території поховання і фіксуватимуть випадки вандалізму.

Також, у Деснянському районі протягом двох років планують побудувати кладовище для домашніх тварин. Місто має намір виділити на спорудження кладовища 26,9 млн грн.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Фото: Unsplash