У Києві підвищили рівень небезпеки до рівня «жовтий»: очікується значне погіршення погоди

Июнь 29, 2020 22:40У вівторок, 30 червня, в Києві оголошено І рівень небезпечності — жовтий через наближення грози.

Про це попередили в Українському гідрометцентрі, передає пресслужба КМДА.

Фахівці нагадують, що під час грози слід вимкнути електроприлади, відключити телевізор від антени, зачинити всі вікна, не підходити до вікон, не братися за металеві вхідні двері.

На природі слід спуститися в низину, відійти від поодиноко стоячих дерев (стовпів, вишок), відійти подалі від водойм, на відкритій місцевості сховатися у ямку (рів), а групі людей слід розташуватися поодинці, зняти із себе металеві речі та покласти окремо від себе, якщо є гумові або поліетиленові речі, то ними можна вкритися (підкласти під себе), у лісі слід сховатися під невисокими деревами або в кущах.

Під час грози не можна: ховатися під дуже високими деревами, сидіти на галявинах, ховатися під скелями, купатися, йти на відкритій місцевості в мокрому одязі або щільною групою.

Управління з питань цивільного захисту КМДА рекомендує при падінні дерев чи гілок, при травмуванні людей тощо негайно інформувати екстрені служби за телефонами: 101 або 103.

Нагадаємо, у липні погода в Україні змінюватиметься від спекотних і посушливих до наповнених шквальними вітрами, грозами і зливами періодів.

Також слідкуйте за «Прямим» у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.