У Києві підвищаться тарифи на воду: як зросте вартість

Август 20, 2019 22:56



«Київводоканал» планує підвищити тариф на водопостачання та водовідведення, повідомила пресслужба.

Підвищення цін можливе на 6%. «За результатами проведених розрахунків, скоригований тариф на 2019 рік на послуги централізованого водопостачання та водовідведення становить 21,593 грн куб. м (з ПДВ), що на 6% (або на 1,217 грн з ПДВ) вище діючого тарифу», — повідомляє «Київводоканал».

Читайте також:

Вода погодинно чи підвищення тарифів. Як туристичний Львів готується до «сухих труб»

Причина підвищення вартості водопостачання – зміни в законодавстві. Мова йде про ринок електричної енергії збільшилися витрати водоканалу на електрику. Крім того, на збільшення вартості водовідведення вплинуло підвищення податків на землю.

У пресслужбі «Київводоканалу» повідомили, що рішення про підвищення тарифів підтримує Київрада. Коли вартість підвищиться, поки не повідомили.

Як повідомлялося раніше, від 20 серпня у деяких містах можуть перейти на погодинне подавання води споживачам замість нинішнього цілодобово. Усе – через рішення Нацкомісії, що здійснює державне регулювання енергетики та комунальних послуг, яка  підвищила ціни на електроенергію, через що водоканали опинилися на межі банкрутства.

ВідеоВ Україні воду будуть подавати погодинно або підвищать її ціну для населення

Вода погодинно чи зростання тарифів — уже за місяць українські водоканали можуть постати перед таким вибором. А все — через рішення Нацкомісії з регулювання енергетики та комунальних послуг підняти тарифи на електроенергію для підприємств. Що ж робитимуть у туристичному Львові — у сюжеті.