У Києві оцінили проект бюджету-2019

Ноябрь 22, 2018 22:08
Проект бюджету на 2019 рік достатньо збалансований.

Про це під час розширеного засідання колегії КМДА заявив перший заступник голови Київськиої міської держадміністрації Микола Поворозник, інформують Київські новини. Соцпортал.

— У нас немає жодної статті, які порівно із 2018 роком у проекті бюджету 2019-го не збільшились, враховуючи те, що у нас збільшується бюджет у цілому. Я дав доручення додатково попрацювати з іншими джерелами наповнення бюджету, зокрема, із державними програмами, що фінансуються із державного бюджету. Насамперед, «Безпека дорожнього руху», до якої ми маємо внести свої пропозиції щодо фінансування столичних об’єктів, – розповів Микола Поворозник.

За його словами, інші джерела фінансування – це результат роботи з міжнародними фінансовими організаціями.

— Ми вирішили питання заборгованості, і тепер відкривається можливість працювати надалі у звичному режимі з такими організаціями як Європейський банк реконструкції та розвитку, Європейський інвестиційний банк, Світовий банк та іншими, — сказав посадовець.

Зокрема, Микола Поворозник додав, що на сьогодні вже є домовленості про купівлю транспорту з Європейським інвестиційним банком. На завершальній стадії переговори з Європейським банком реконструкції та розвитку щодо залучення коштів для реконструкції та ремонту мостів і розв’язок.

Нагадаємо, на Троєщині побудують нову школу.

Рекомендуємо прочитати

На Троєщині побудують нову школу
22.11.2018 20:53

Планується, що будівництво нового сучасного навчального закладу буде завершено у 2021 році, і він зможе прийняти майже 2 тисячі учнів….

Це може бути цікавим

Дивіться, що пишуть