У Києві оцифрували більше п’яти тисяч будпаспортів та містобудівних умов

27 мая, 2020 17:08Управління адміністративних послуг Департаменту містобудування та архітектури КМДА оцифрувало тисячі будівельних паспортів і містобудівних умов та обмежень, що пришвидшить роботу працівникам Департаменту та дасть киянам можливість самостійно перевіряти дані. Про це заступник директора Департаменту будівництва та житлового забезпечення Юрій Тацій написав на своїй сторінці у Facebook.

«Управління адміністративних послуг Департаменту містобудування та архітектури КМДА провело глобальну інвентаризацію документів, виданих за майже 10 років. Уже перевели в електронний вигляд велику частину будівельних паспортів і містобудівних умов та обмежень. В електронному вигляді будуть доступні загалом 2 068 будівельних паспортів (та ще 2 193 листи стосовно будівельних паспортів) і 3 017 містобудівних умов та обмежень (плюс 4 792 листи)», – зазначив він.

У повідомленні зазначається, що після модернізації сайту містобудівного кадастру оцифровані документи будуть завантажені у відкритий доступ.

«Наразі, через обмежений функціонал старого сайту, ми можемо опублікувати лише «контури»: номер документу, назва об’єкту та інші загальні дані», – додав Тацій.

Він наголосив, що це тільки перший етап. Тому інвентаризацію продовжать та переведуть в електронний вигляд АПЗ (архітектурно-планувальне завдання) і проектні документи, видані з 2002 року.

За словами Тація, це важливо тому що, по-перше, оцифрування документів полегшить і пришвидшить роботу працівникам Департаменту. Також документи в електронному вигляді будуть доступні для киян, що дасть можливість самостійно перевіряти дані. Окрім того, вся інформація має бути максимально відкритою та доступною.