У Києві обговорять реконструкцію Контрактової площі

12 марта, 2018 12:40В рамках публічної програми CANactions відбудеться дискусія стосовно найважливіших питань, які виникають у зв’язку з проектуванням Нової Контрактової.

Протягом останніх п’яти місяців автори та менеджери проекту провели низку публічних презентацій напрацювань, розповідали з чого почався проект та яким буде його продовження. За цей час мешканцями міста, та, зокрема, Подолу, було сформовано перелік питань щодо деталей проекту “Нова Контрактова”:

– Що буде з існуючими деревами на площі і чи залишаться фруктові?– Хто виконуватиме роботи з реконструкції?– Що з транспортом і чи дослідили вплив пішохідної Сагайдачного на навколишні вулиці?– Чи будуть громадські вбиральні і де?– Чи враховані потреби всіх груп населення і як?– Хто буде доглядати за цим простором після реалізації проекту?– Коли і з чого почнуться зміни на площі?– Чи передбачена вулична їжа на Новій Контрактовій?– Чи враховано в проекті історико-архітектурне значення площі і чи будуть видні пам’ятки крізь дерева?– Який юридичний статус проекту та скільки грошей коштуватиме цей простір для мешканців Києва?

На ці та багато інших питань автори проекту відповідатимуть 15 березня на публічній дискусії «Нова Контрактова. Відповіді».

Місце: Національний художній музей України

Адреса: вул. Грушевського, 6

Дата: 15 березня

Час: 19:00

* Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.