У Києві на Подільсько-Воскресенському мосту встановили 500-тонну металоконструкцію (ФОТО)

Февраль 13, 2020 21:24/ Міста / Новини Києва / У Києві на Подільсько-Воскресенському мосту встановили 500-тонну металоконструкцію (ФОТО)

У столиці на Подільсько-Воскресенському мосту тривають активні будівельні роботи. Про це написав перший заступник міського голови Києва Микола Поворозник на своїй сторінці в Facebook.

Він розповів, що на мостовому переході вже підняли та встановили в проєктне положення 500-тонну металоконструкцію на прогоні з боку Подолу.

Хочеш дізнаватися новини Києва та Київщини першим? Підписуйся на телеграм-канал t.me/stolychnyiregion

«Загальна вага металоконструкцій у восьми прогонах – біля 2 400 тон. До 1 липня плануємо повністю змонтувати усі прогони від Валів до Рибальського півострова. На лівому березі роботи йдуть не менш активно!» – написав Поворозник.

В інтерв’ю сайту «Сегодня» чиновник розповів, що старий вантовий міст на Рибальський півострів, відкритий у 1963 році й більше ніж 10 років тому визнаний аварійним, розберуть до кінця літа.

Фото: Facebook/Микола Поворозник

Раніше «Столичний регіон» повідомляв про те, які об’єкти планують побудувати у Святошинському районі протягом найближчих 7 років.

Будь в курсі найцікавіших новин Києва та Київщини. Підписуйся на телеграм-канал t.me/stolychnyiregion

‡авантаженнЯ…