У Києві на футбольному полі зустрілись ветерани двох воєн

Сентябрь 12, 2019 00:40Українські захисники поки спостерігали за грою з трибун.

Футбол для ветеранів з ампутацією — в столиці з українцями зустрілася збірна Азербайджану. Матч був товариським, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Першим виходить на футбольне поле Чингіз Мамедов, центровий збірної Азербайджану. Середній вік їхньої команди — 30-35 років. Вони допрацювали свої милиці, і тепер знов швидкі та моторні. Ця збірна з міні-футболу тренується вже півтора року, 10 хлопців — ветерани війни в Нагорному Карабасі.

«Насправді затишшя немає. І там стріляють. І нам відповідають», — розповідають ветерани.

Грати на полі з азербайджанцями має команда, яка тренується давно. Ветерани нашої війни з Росією поки що приходять підтримати. До війни й футбол любили не всі.

Відео

Футбол на милицях: ветерани з Азербайджану й України зіграли матч

У Києві зустрілися збірні Азербайджану й України. Матч був товариським, азербайджанські ветерани — більш досвідченими. Вони приїхали підтримати хлопців, які втратили кінцівки не так давно і вчаться жити без ноги.    

21-річний Богдан, морський піхотинець, нас переконує, хоча він на протезі лише тиждень, але стане футболістом, якщо сам захоче.

Станіслав Гібадулін — український доброволець з Молдови – у січні зазнав другого поранення, йому відірвало пальці. Він пообіцяв нам повернутися на фронт, так і зробив, а пізніше втратив ногу. Тепер має українського паспорт та громадянство. І вирішує спробувати грати. Скидає протез і бігає з хлопцями.

«Важко трошки, але все можливо і немає нічого неможливого», — каже Станіслав.

На початку матчу лунають два гімни України та Азербайджану та привітання футболістів. Спортсмени по полю носяться з неймовірною швидкістю. Матч  закінчився з нічийним рахунком — 1:1 . Але футболісти довели, що відсутність ніг — не привід забути про футбол.

Кореспондент ТСН Наталя Нагорна