У Києві комунальники здійснили масову вирубку дерев біля житлового будинку на Теремках

14 апреля, 2021 20:32Anton Stolyarov

13-14 квітня комунальне підприємство «Київзеленбуд» здійснило масову вирубку дерев біля житлового будинку на Теремках.

Про це «Рубриці» повідомив активіст Влад Самойленко.

Місцеві жителі обурені через зрізання дерев і пов’язують це з чутками про розширення дороги, проти якої раніше виступали проти.

«Цю дорогу свого часу й так збудували дуже близько до багатоквартирного будинку, поруч з яким грались діти. Між будинком і дорогою близько 20 метрів», – зазначив Самойленко.

Кияни поцікавилися документами на вирубку, і побачили що в акт виконавців від «Зеленбуду» вказана вирубка кленів, але повідомляють, що вирубували не тільки їх.

Наразі люди організовують збір підписів під зверненням до мера Києва Віталія Кличка щодо зупинки вирубки дерев та недопущення розширення доріг біля будинку.

Люди заявляють, що готові до перекриття доріг та блокування техніки, а також зверненні до правоохоронних органів, зокрема до Офісу Генпрокурора.

У випадку незаконного спилювання дерев рекомендують вимагати у комунальників акти на видалення чи обрізку дерев. У випадку їх відсутності варто зробити фотографії робітників, дерев та техніки – та залишити їх у контактному центрі Києва (номер 15-51).

Крім того, варто одразу викликати поліцію та написати заяву про пошкодження зелених насаджень. Не варто нехтувати також зверненнями до інспекції з благоустрою міста й державної екологічної інспекції.

Знищують дерева – що робити? 🌳Інфографіка: Женя Кулеба

Posted by Інститут Успішного Міста on Tuesday, April 6, 2021

Нагадаємо, у березні в Києві спиляли 12 сторічних дубів у Голосіївському парку.