У Києві колишня викладачка мало не підірвала житловий будинокУ Києві колишня вчителька хотіла підірвати будинок: до трагедії залишались лічені хвилини і вона була готова покинути квартиру завчасно.

Про це повідомляють ЗМІ.

Наразі вже відомо, що інцидент, який мало не перетворився на трагедію, стався 10 січня на вулиці Саратовській. Зокрема, посеред ночі мешканці будинку відчули різкий запах газу. Вони відразу ж розбудили один одного та почали пошуки витоку газу.

В результаті пошуку вдалося довідатись, що джерело витоку знаходиться у квартирі колишньої вчительки 56-річна Ірина.

Відомо, що вона власноруч перерізала газовий шланг та чекали, поки кімната наповниться небезпечною речовиною. Таким способом вона спробулава покінчити життя самогубством.

Проте мешканці запевняють, що вона сиділа, готова до виходу: в курточці, лижних штанях, черевиках і з паспортом в кишені!

“Суворий чоловік зі служби газу з тремтінням в голосі сказав, що нам всім тут залишалося 5-10 хвилин, ну або якби хтось включив світло чи закурив”, – каже Світлана.

Разом з тим варто відзначити, що страшна трагедія сталася на шахті в місті Павлоград Дніпропетровської області. У шахті імені Героїв космосу стався витік, а потім сильний спалах метану, в результаті є постраждалі.

А поделиться?