У Києві цими вихідними станеться чимало змін у маршрутах громадського транспорту

Декабрь 6, 2019 21:40Причини змін – проведення сільськогосподарських ярмарків та різдвяно-новорічних свят.

Цими вихідним в Києві відбудеться кілька сільськогосподарських ярмарків – через це перекриють кілька вулиць та змінять маршрути громадського транспорту. Також деякі рейси будуть скасовані через ремонтні роботи. Торкнуться зміни й транспорту, який курсує через центр – через різдвяно-новорічні свята.

Зміни у роботі транспорту «Київпастрансу»:

7 і 8 грудня ярмарки змінять маршрути автобусів №49, 61, 87, 95, 98 та тролейбусів №34.

У ніч проти 7 та 9 грудня буде змінено маршрут тролейбусів №91Н через ремонт контактної мережі на бульв. Дружби народів.

7 і 8 грудня рух трамваїв №1 буде призупинено через заміну колії до бульв. Зодчих.

Читайте також:

«Укрзалізниця» призначила додаткові поїзди на новорічні та різдвяні свята

У ніч проти 7 грудня буде змінено рух нічних тролейбусів №92Н через ремонт контактної мережі на вул. Маршала Гречка.

Із 7 грудня 2019 року до 26 січня 2020 року рух автобусів №24, 114 по вихідних та святкових днях буде організовано через вул. Хрещатик.

У ніч проти 9 грудня скорочений режим роботи тролейбусів №18, 28, 33 через перевлаштування контактної мережі на перетині вулиць Кирилівська та Сирецької.

У ніч проти 9 та 10 грудня буде змінено маршрут тролейбусів №93Н, 94Н через ремонт контактної мережі на бульв. Тараса Шевченка.

Відео

На Софійській площі у Києві почали облаштовувати різдвяне містечко

Головна ялинка країни цьогоріч буде заввишки в 30 метрів і важитиме понад 100 тонн. Збиратимуть головне новорічне дерево із сосен та ялиці, вирощених у лісах Житомирщини. Металевий каркас почали встановлювати на Софійській площі столиці. Монтуватимуть головну ялинку до 12 грудня, а запалять традиційно 19 грудня — на День святого Миколая.