У Києві біля переходів з’явились яскраві фігурки школярів

Июнь 12, 2019 09:56Вони повинні спонукати водіїв знижувати швидкість.

У Києві у районі Сирець на вулицях біля пішохідних переходів з’явились 25 фігурок дітей.

Читайте також:
У міськраді Києва розповіли про роботи на Шулявському та Подільському мостах

Про це йдеться у сюжеті програми «Сніданок з 1+1».

Встановити пластикові манекени із рюкзаком тут просили ще рік тому. Урядовці розглянули питання і на порталі прозорих закупівель «Прозорро» провели тендер та придбали фігурки школярів на суму 495 тисяч гривень.

Така ініціатива – необхідність для безпеки пішоходів, адже пластикова фігурка точно зверне на себе увагу водіїв і змусить знизити швидкість перед зеброю. Її висота – півтора метра, а на спині фігурки – яскравий помаранчевий або салатовий наплічник. Такий школяр ефективний за будь-якої погоди – пластик витримує зміну температур від -40 до +50 градусів.

Читайте також:
У Києві зловили на гарячому банду автокрадіїв, які і так під слідством

Проект два роки тому успішно запустили у Вінниці, а віднедавна – ще й на Донеччині, у Житомирі та передмісті Києва. Такий метод – не новинка у світі. Так, у Каліфорнії вже четвертий рік поспіль встановлюють переодягнені манекени поліцейських.

Подробиці дивіться у сюжеті програми «Снданок з 1+1».

ВідеоНа київських вулицях встановлять “пластикових школярів”

Фігурки дітей привертатимуть увагу водіїв. Столичний Центр організації дорожнього руху поставить біля пішохідних зебр 25 таких фігурок. Встановити пластикових манекенів із рюкзаком жителі району Сирець просили  рік тому. Деталі новації дивіться в сюжеті.  

Раніше згадувалось, що Київ перегнав Нью-Йорк за кількістю заторів. Головними проблемами у столиці є стихійне паркування та низька пропускна здатність вулиць.