У Києві біля АП відбувається акція родичів політв’язнів КремляУ Києві біля будівлі Адміністрації президента України на вулиці Банковій відбувається акція родичів політв’язнів Кремля, з ними спілкується представник України в гуманітарній підгрупі Тристоронньої контактної групи, перший віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко.

Як передає кореспондент агентства «Інтерфакс-Україна», на акції зібралося близько 20 людей. У руках вони тримають плакати з написами «Чекаємо на зустріч із президентом» і «Полоненими ніхто не займається».

До учасників акції вийшла І.Геращенко, щоб відповісти на запитання, що їх цікавлять. Зокрема, вона повідомила, що в четвер відбудеться зустріч за участю представників родичів політв’язнів, омбудсмена та інших зацікавлених осіб.

Перший віце-спікер також підтвердила, що питання звільнення політв’язнів постійно порушують на зустрічах у Мінську.

Водночас І.Геращенко наголосила, що питання звільнення засуджених і незаконно утримуваних в анексованому Криму залишається більш проблемним, оскільки щодо півострова РФ наразі відмовляється йти на будь-які переговори, зокрема про звільнення полонених.

А поделиться?