У Києві банда малоліток знущається над перехожими

Февраль 23, 2020 12:08У Києві, у дворі на вулиці Булгакова, група малоліток натовпом накидається на перехожих. Відповідне відео опублікували в співтоваристві «Київ Оперативний» в соцмережі Facebook.

Спостерігач зняв на відео, як натовп підлітків оточив пенсіонера: діти побили старого ногами, а потім обплювали його.

Видео 18+ (ненормативная лексика)
Чьи отпрыски?
Ул. Булгакова, Южная Борщаговка.

Geplaatst door Киев Оперативный op Zaterdag 22 februari 2020

«Сподіваюся в один прекрасний день, одне з цих «милих» чад не повернеться додому… Чи знайдуть де-небудь з проломленою башкою або діркою в животі… Вони не доживуть до повноліття. Не мають права», «Батьки — ви це бачили, кого ви вирощуєте? Вони вас будуть дубасити», — пишуть коментатори.

Популярні новини зараз

Показати ще

«Після перегляду з’явилось бажання взяти зброю та почати відстрілювати це тупориле, без мізків створіння, а разом із ними і їх тупих батьків, які народили та виховали таких ублюдків», «Проблема в тому, що ніхто не викликає поліцію за хуліганство, за невиконання батьками обов’язків. Якщо б батьків карали штрафами і адмінками, ситуація б виправлялася. Ці малі сцикуни сміливі, бо кучка на одного, їм би реального дядька, вони б обісралися. Чи батько б ременя дав. А то і батькам пофіг, і свідкам таких подій», — додають кияни.

«Треба знову спецшколи відкривати. Це вони зараз плюються та штовхаються, а через пару років будуть грабувати та вбивати», «Думаю, потрібно змінювати законодавство про відповідальність неповнолітніх, щоб законно притягнути їх до відповідальності, а це повноваження депутатів (до речі, можете уявити, як бути вчителям в школах у таких ситуаціях, наприклад)», — зазначають у коментарях.

Додамо, що в Україні за 2019 рік покінчили життя самогубством 111 дітей.