У Києві активісти під посольством РФ вимагали від влади РФ звільнити росіянина Дениса Бахолдiна

11 марта, 2018 11:165 канал

11.03.2018 10:51

Бахолдін публічно виступав проти російської агресії та окупації частини території України

Волю Денису Бахолдiну! Із таким гаслом після року затримання росіянина, який відкрито засуджував політику Кремля, вийшли під стіни російського посольства київські активісти. Нагадали, що Бахолдін публічно виступав проти російської агресії та окупації частини території України. Про таке повідомляє «5 канал».

За темою

Захід підтримали ті, хто особисто знає Бахолдіна. Запевняють, переслідують його на Батьківщині саме через проукраїнську позицію. Звернути на це увагу міжнародної спільноти – мета учасників акції.

Учасниця акції Ірина Герасименко говорить: «Коли вони заборонили вже робити ці одиночні пікети, він повинен був виїхати з Москви і він деякий час жив у мене. Росія інкримінує йому участь у «Правому секторі». Я точно впевнена, що він не був у «Правому секторі». Це для того, щоби взагалі сфальшувати дані про нього».

Інший учасник акції Михайло Агафонов каже: «Ми з ним познайомилися на акціях в Москві, коли були проти війни в Україні. У відділенні поліції, де сиділи добу. Звільнення політв’язнів можливе або після революції, або в результаті міжнародного тиску. Революції в Росії не буде і не очікується. А міжнародний тиск, ми дуже хочемо його розгойдати. Зрозуміло, що зараз це ще не тиск, але ми сподіваємося, що це зернятко, яке проросте».

Нагадаємо, 2014-го Бахолдіна 10 разів затримували у Москві під час протестів на підтримку України. І наприкінці 2014-го він змушений був переїхати до Києва. Але торік 10 березня, коли поїхав до Росії відвідати матір, його заарештували. Нині Денис перебуває у слідчому ізоляторі міста Брянськ. Бахолдіну загрожує до 6 років ув’язнення за звинуваченням у «причетності до екстремістської організації».

Дивіться також фотогалерею за темою:

«Це війна не від нашого імені»: як у Санкт-Петербурзі підтримують Україну – ФОТО