У Києві 15-річна дівчина наклала на себе руки, викинувшись з вікна багатоповерхівки

1 марта, 2021 11:08У столиці стався новий випадок самогубства за участю підлітка. Цього разу трагедія прийшла в сім’ю, що проживає на Харківському шосе в Києві.

Про це повідомив у понеділок, 1 березня, «Київ Оперативний» в Телеграм. Паблік повідомив, що 15-річна дівчина, яка розбилася при падінні з висоти, проживала з бабусею і дідусем на Харківському шосе, 180. Поліція почала розслідування випадку суїциду.

«Дівчина 15 років вистрибнула з вікна балкона на Харківському шосе, 180. На жаль, без шансів.  Причини цього вчинку встановлюються правоохоронцями. Відомо, що проживала загибла з бабусею і дідусем, через те, що батько і мати знайшли собі нові сім’ї».

Раніше повідомлялося, що в Кривому Розі на Дніпровщині сильно постраждав під час падіння з висоти 10-річний хлопчик. Хлопець вистрибнув з вікна на п’ятому поверсі квартири в житловому будинку.

Ще повідомлялося, що в поліції встановлюють причини самознищення двох 14-річних дівчат, які з невідомих причин порізали собі зап’ястя. Обох підлітків екстрено госпіталізували до місцевої лікарні.

Також повідомлялося, що новий випадок суїциду стався в Житомирі. Тут з підвісного мосту, розташованого в парку відпочинку імені Гагаріна зістрибнув 19-річний хлопець.