У Чорнобилі для перевезення персоналу державне підприємство купило автобус (ФОТО)

11 декабря, 2019 09:48У Чорнобилі для перевезення персоналу державне підприємство купило автобус (ФОТО)


Фото з місця події

Державне спеціалізоване підприємство «Центральне підприємство з поводження з радіоактивними відходами» купили автобус» купило автобус, щоб возити персонал від вахтового містечка Чорнобиль до «ЦППРВ»

Про це повідомляє інформаційний портал «Моя Київщина» з посиланням на сторінку «Державне агентство України з управління зоною відчуження» у Faсebook.

Наявність службового транспорту допоможе забезпечити комфортніші умови праці для персоналу підприємства.

Курсуватиме транспортний засіб з січня 2020-го року від вахтового містечка Чорнобиль до «ЦППРВ», а також із зони відчуження до Києва.

За словами директора ДСП «ЦППРВ» Сергія Костюка, щоденне курсування нового автобуса значно спростить умови праці персоналу, адже тепер люди зможуть з комфортом їздити на роботу та повертатись додому.

Автобуси, які наразі експлуатуються на підприємстві, були виготовлені ще у 80-90 роках минулого століття. Востаннє автопарк для перевезення працівників оновлювався 11 років тому.

Також нагадаємо, що у зоні відчуження поблизу села Мартиновичі поліцейські виявили двох порушників — 27-річну громадянку Сполучених Штатів Америки та 31-річного киянина.

Читайте також: