У центрі Києва реконструювали історичну будівлю школи мистецтв. Масштаб робіт вражає

Май 7, 2020 15:48Про це розповів голова Шевченківської РДА Олег Гаряга, пише КМДА.

Зазначається, що школа мистецтв займатиме будівлю пам’ятки історії, пам’ятки архітектури 1900 року на вул. Бульварно-Кудрявській, 2. Реставрацію приміщення розпочали у 2005 році, але через брак фінансування процес рухався досить повільно. Активні роботи тривали лише останні 3 роки, коли вдалось залучити кошти з державного фонду регіонального розвитку та міського бюджету.

Разом із тим завершено будівництво окремої концертної зали.

Було повністю оновлено будівлю, замінено перекриття, підсилено фундамент, прокладено нові комунікації. Облаштували мансарду, яка раніше була технічним поверхом та ніяк не використовувалася. Тепер у ній розмістять художні класи”, – розповів Олег Гаряга.

Також облаштовано внутрішній двір із музичною сценою, їдальню для учнів, душові кабіни для балетної студії, студію звукозапису та картинну галерею.

загрузка…

Читайте також: Киян зустріне оновлений Театр оперети – зараз там розруха (ФОТО) 

Було зведено окрему концертну залу на 350 глядацьких місць. Велика сцена забезпечена сучасним звуковим та освітлювальним обладнанням, за сценою змонтовано великий екран.

У порівнянні з тими приміщеннями, де учні школи займаються зараз, площа цієї будівлі в 3,5 рази більша. Тобто тепер заняття будуть проходити значно комфортніше. До речі, 80% занять у школі проходитиме в індивідуальному режимі у просторих класах. Усього школа прийме 1300 дітей”, – розповів голова району.

Заняття стануть доступними для дітей з інвалідністю – будівля буде повністю відповідати вимогам безбар’єрності. Значну увагу приділили питанням безпеки – встановлено сучасні протипожежні системи.

У приміщенні майже все готово до відкриття. Думаю, заняття в оновленому приміщенні розпочнуться разом з відновленням навчального процесу”, – сказав Олег Гаряга.

Читайте також: Онлайн-екскурсія за лаштунки Київської оперети: як проходить ремонт і коли відкриття

Нагадаємо, стару бібліотека на Нивках перетворюють на сучасний культурний простір.