У Білогородці оскароносний режисер знімає фільм про тренера Віктора Коваленка

25 января, 2021 17:00Фото з місця події

Наразі повнометражний художній фільм «Штормова школа» знімає у Білогородці режисер із Нової Зеландії Вінсент Ворд, відомий за фільмом «Куди приводять мрії» 1998 року із Робіном Вільямсом у головній ролі

Про це повідомляє інформаційний портал «Моя Київщина» з посиланням на «zaxid.net».

У Білогородці зйомки продовжаться до 26 січня, а далі учасників цього проєкту чекають простори Китаю. Зараз знімають раннє дитинство Віктора Коваленка, післявоєнні роки.

Стрічка створюється в офіційній копродукції України, Австралії, Німеччини, Швейцарії та Китаю. Спортивна драма «Штормова школа» (раніше фільм мав робочу назву «Кремінь»), присвяченої життю відомих яхтсменів-олімпійців.

У картині йдеться про життя та професійний шлях українського тренера Віктора Коваленка. Він створив олімпійські екіпажі, що завоювали золоті та бронзові медалі на першій для незалежної України літній Олімпіаді в Атланті. Не отримавши можливості для подальшої реалізації в Україні, Віктор прийняв запрошення збірної Австралії, ставши там національним героєм. Використовуючи власну систему, він перетворив австралійських юнаків на непереможну команду, що здобула золото та інші медалі на Олімпіадах у Сіднеї, Пекіні та Лондоні, і по цей день перемагає на міжнародних регатах. У світі його знають за прізвиськом Medal Maker, а у вітчизняному спорті він відомий як «Кремінь».

З українського боку над картиною працює «Пронто Фільм» продюсера Максима Асадчого. У головній ролі – Олег Шульга («Червоний», «Позивний «Бандерас»», «Мати апостолів»).

Також нагадаємо, що в селі Білогородка Бучанського району розшукується 16-річна Дехтярьова Аліса.

Читати «Моя Київщина» у Facebook