У 2021 році розпочнуть будівництво траси Київ-Кишинів довжиною 570 км

23 февраля, 2021 14:08У 2021 році планується будівництво траси, яка об’єднає Київ та столицю Молдови Кишинів, її протяжність становитиме 570 км

Про це повідомляє Depo.Київ, посилаючись на виступ Liga.net.

Президент України Володимир Зеленського під час всеукраїнського форуму «Україна 30. Інфраструктура» заявив, що у 2021 році також планують відремонтувати та реконструювати 4,5 тис. км державних доріг і 2 тис. км місцевих, розпочати будівництво Київської обхідної дороги протяжністю 150 км, траси М-30 довжиною 1,4 тис. км, яка буде найдовшою дорогою України і з’єднає схід і захід країни.

В «Укравтодорі» додали, що будівництво траси відбудеться за ініціативи Володимира Зеленського та президентки Молдови Майї Санду.

Запилановано будівництво мостового переходу через річку Дністер та підходу до нього протяжністю 1,6 км з української сторони.

«Сьогодні Служба автомобільних доріг у Вінницькій області вже оголосила тендер на розробку техніко-економічного обґрунтування (ТЕО) будівництва прикордонно-мостового переходу через р. Дністер на українсько-молдовському державному кордоні в районі населених пунктів Ямпіль – Косеуць», – додали у пресслужбі.

Також планують оновити 137,5 км маршруту Київ — Кишинів на окремих ділянках доріг М-21 Виступовичі — Житомир — Могилів-Подільський та Р-08 Немирів — Ямпіль.

Оновлений маршрут проходитиме через Київську, Житомирську та Вінницьку області.

Нагадаємо, що «Укравтодор» долучиться до добудови Подільсько-Воскресенського мосту в Києві і будівництва транспортної розв’язки на Дарницькому мості.

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook