Троє нетверезих хлопців побили охоронця столичного супермаркету

11 ноября, 2019 21:24Чоловіка побили за те, що він нібито заснув.

Троє молодих хлопців напідпитку побили охоронця одного з цілодобових супермаркетів Києва, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Нетверезому хлопцеві, студенту юридичного коледжу, не сподобалося, що охоронець магазину нібито заснув на стільці й тому зробив не лише словесне зауваження. Сам охоронець від нападників тільки оборонявся.

Читайте також:

Столичні підлітки били електрошокером чоловіка заради відео у соцмережі

Бійка тривала кілька хвилин. Її на телефон знімала сестра одного із нападників. Коли охоронець упав, його лежачого товкли втрьох. Потім нападники вийшли із супермаркету і пішли по домівках. Їх затримали через кілька годин.

У потерпілого — внутрішні забиття, а селезінку лікарі не змогли врятувати. Під ранок, коли це трапилося, відвідувачів було небагато.

Відео

Троє молодиків напідпитку побили охоронця цілодобового супермаркета в Києві

Сестра одного з нападників знімала усе на мобільний.  Не тверезому хлопцеві, до речі, студенту юридичного коледжу не сподобалося, що охоронець магазину нібито заснув на стільці і тому зробив не лише  словесне зауваження. Сам охоронець від нападників лише оборонявся.  

“Приблизно 20 камер було відстежено працівниками поліції до моменту, як вони зайшли у приміщепння, живуть. Це відео камери, які розташовані на магазинах, а також камери “Безпечна столиця. У нас є прямий доступ на центральний сервер”, — каже керівник Подільського управління поліції ГУ НП у місті Києві Владислав Іщенко.