Травневі і локдаун. Кличко розказав чи подовжуватимуть локдаун у столиці

8 апреля, 2021 18:41

Як зауважив  мер Києва Віталій Кличко  в ефірі одного з телеканалів, він не виключає, що питання про подовження суворих обмежень може постати.

Міський голова уточнив, що  таке рішення в столиці може ухвалити тільки Постійна комісія з питань техногенно екологічної безпеки. Поки що це питання  не виносилося  і не ухвалювалювалося.  

« Я не виключаю, що питання про подовження суворих обмежень може постати. Але виключно з огляду на динаміку розповсюдження хвороби. Якщо кількість хворих буде і надалі зростати, я не виключаю, що це може статися. Ми спостерігаємо за динамікою. Поки ми четвертий день в карантині», – наголосив Віталій Кличко,  обговорюючи питання подовження карантину до 10 травня.

Він також зазначив, що місту критично потрібні ліжка, особливо ті, що  оснащені подачею кисню.

Зауважимо, мер неодноразово закликав уряд дозволити лікувати хворих на коронавірус у відомчих лікарнях, а його заступник поскаржився, що медзаклади НАМН “відхрещуються” від допомоги місту у лікуванні хворих.

Депутати Київради від “ЄС” також вимагають  від уряду боротись за кожне людське життя. 

Нагадаємо, місця для хворих на COVID-19 готують у пологових будинках, дитячих лікарнях та протитуберкульозному диспансері.

Раніше Марина Порошенко зазначила, що Уряд повинен виділити квоти для Києва на закупівлю вакцин.