Торгпредставництво Таджикистану має свій погляд на конфлікт із Левченком

Март 9, 2018 23:48Торгове представництво республіки Таджикистан в Україні просить компетентні органи та структурні підрозділи КМДА розібратися з конфліктом на вулиці Половецькій за участю народного депутата Юрія Левченка.

Відповідну заяву розміщено на Facebook-сторінці представництва.

«Сьогодні 09.03.2018 року, комунальними службами КМДА здійснювався демонтаж незаконно встановлених гаражів по вулиці Половецька 25/27-29» — йдеться в заяві.

У Торговому представництві Таджикистану стверджують, що земельна ділянка була надана йому в оренду на законних підставах, і орендна плата сплачується в повному обсязі в бюджет міста Києва.

«Там Під час проведення демонтування гаражів відбулася сутичка за участю народного депутата, який намагався кинути «коктейль Молотова» в співробітників комунальних служб», — заявили в представництві.

«Враховуючи вищезазначене, просимо компетентні органи та структурні підрозділи КМДА вжити заходів щодо вирішення даної ситуації», — йдеться в заяві.

Як повідомлялося, 9 березня зранку депутат Київради Святослав Кутняк заявив, що позафракціійного народного депутата, члена ВО «Свобода» Юрія Левченка побили до втрати свідомості на акції проти забудови в Києві.

«Свобода» заявила, що на земельній ділянці на вулиці Половецькій планують збудувати житловий комплекс (відповідно до містобудівних умов, 20 і більше поверхів) з офісними приміщеннями і паркінгом. «Десь у межах цієї споруди розміщуватиметься торгове представництво Республіки Таджикістан», — зазначили в партії.

Поліція розпочала за фактом інциденту кримінальне провадження за ч. 2 ст. 296 «Хуліганство».

«Наряди поліції встановили, що працівники благоустрою, відповідно до припису, проводили  демонтаж гаражів. На місце прибули народний депутат Юрій Левченко і депутат Київради Святослав Кутняк, які намагалися кинути пляшку з займистою сумішшю. У результаті виникла сутичка, яку припинили правоохоронці», — заявили в поліції.