Тимошенко звинуватили в “анексії” частини ОбухівщиниТимошенко звинуватили в “анексії” частини Обухівщини | Хроніки міста Обухова

Влада / УКРАЇНКА — КОЗИН

12:09 | Серпень 2, 2017

Юлія Тимошенко живе в елітному будинку в котеджному містечку “Срібна затока”, який розташований в селищі Козин, Обухівського району Київської області.
Про це повідомляється в репортажі “Вістей”.

 — На ділянці Тимошенко – власний причал і персональний пляж довжиною кілька десятків метрів, що, за словами адвоката Романа Маселко, порушує Конституцію України, оскільки капітальне будівництво на прибережній смузі є незаконним, – йдеться в матеріалі.

Судячи по виписки з відкритої кадастрової карти України, ділянку землі, на якій стоїть вілла, де багато років живе Тимошенко з чоловіком, належить Тетяні Валеріївні Шараповій. Як вдалося дізнатися “Вістям”, вона доводиться двоюрідною сестрою Юлії Володимирівні.
Примітно, що з іншого боку від котеджу, де живе сім’я Тимошенко, розташований замок з червоними шпилями. За документами земельний наділ належить Миколі Ковзелю. У V і VI скликаннях він входив до фракції БЮТ. Екс-нардеп прославився вояжами по Європі на своєму кабріолеті Rolls-Royce за мільйон доларів. А в “Срібної затоці” у нього є 30 соток землі і, як у Тимошенко, вихід до руслу Дніпра.


Tags: Obukhiv, Германівка, Козин, Козирєв, Левченко, м. Українка, Малишко, новини Обухова, новости Обухова, Обухів, Обухівський район, Обухівщина, Обухов, Обуховский район, пісня про рушник, Трипілля, Туренко

А поделиться?