Тести, авто, засоби захисту: як бізнес допомагає місту боротися з вірусом

Май 8, 2020 13:32Бізнес долучився до підтримки міста в боротьбі з коронавірусом. За цей час підприємці передали столиці понад 26,5 тисячі костюмів біозахисту, більше 36 тисяч тестів і три лабораторії ПЛР, 19 апаратів ШВЛ, понад 360 тисяч респіраторів і медичних масок, дезінфікуючі розчини, а також 10 нових авто та пальне для медпрацівників.

Про це мер Києва Віталій Кличко розповів під час онлайн прес-конференції та подякував підприємцям та соціально-відповідальному бізнесу.

Він також підкреслив, що за допомоги благодійних організацій відновили кисневі мережі у лікарнях першої та другої хвилі прийому хворих на коронавірус.

Допомагають нам і з довезенням медиків на роботу та пацієнтів на життєво необхідні процедури. Такі, як діаліз, хіміотерапія.  Для медпрацівників, які працюють в опорних лікарнях, організували тимчасове безкоштовне проживання в готелях столиці. Забезпечили їх гарячими обідами. Деякі мобільні оператори поповнюють лікарям рахунки за мобільний зв’язок”, – зазначив мер столиці.

Читайте також: Бізнесу треба надати безвідсоткові кредити на 2 роки – Прокопів

Нагадаємо, раніше підприємці провели в центрі столиці акцію “Карантин вбиває”. Представники бізнесу вимагають від влади дозволити їм відновити свою діяльність.

загрузка…