Територію Чорнобильської зони контролюють за допомогою дронів

7 мая, 2020 16:16Лісові пожежі на території Чорнобильській зони наразі відсутні

Працівники лісової охорони підприємства «Північна Пуща» проводять постійний моніторинг і автомобільне патрулювання територій Зони відчуження та зони безумовного (обов’язкового) відселення, що постраждали від лісових пожеж. Зокрема, на території Луб’янського, Денисовицького, Паришівського та Дитятківського лісництв, повідомляє Depo.Київ з посиланням на Державне агентство України з управління зоною відчуження.

Постійно проводиться окараулювання місць залягання торфу в межах лісових кварталів, які були пройдені вогнем.

Залучено 21 осіб особового складу та 7 одиниць техніки. Крім того, використовуються квадрокоптери для моніторингу території з повітря. 

Нагадаємо, 30 квітня кількість рятувальників, які гасять лісові масиви Зони відчуження, знову переполовинили.

26 квітня міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що у Чорнобильській зоні відчуження ліквідовано всі осередки лісових пожеж, триває робота рятувальників на тліючих торфовищах. Проте 27 квітня у ДСНС повідомили, що гасять пожежі на території Луб’янського, Паришівського, Дитятківського та Денисовицького лісництв. 26 квітня президент Володимир Зеленський облетів на гелікоптері ділянку, яка постраждала внаслідок пожежі у Зоні відчуження ЧАЕС, та заявив, що вогнем знищено понад 11 тисяч гектарів лісу.

Також повідомлялося, що Державне агентство з управління зоною відчуження (ДАЗВ) розробить детальний план розвитку території Чорнобильської зони відчуження.

Як відомо, 4 квітня у Чорнобильській зоні відчуження почалась велика лісова пожежа.

16 квітня рятувальники звітували, що у Чорнобильській зоні більше немає відкритого вогню. 19 квітня стало відомо, що у Чорнобильській зоні намагаються загасити 4 лісові пожежі. 20 квітня до ліквідації пожежі у Чорнобильській зоні було залучено інженерні війська ЗС України. 21, 22 і 23 квітня в Чорнобилі гасили три осередки і торф’яник.

«);

} else {
window.googletag = window.googletag || {cmd: []};
googletag.cmd.push(function() {
googletag.defineSlot(‘/17774365/partner_depo.ua_300x90_mobail’, [300, 90], ‘div-gpt-ad-1584353198343-0’).addService(googletag.pubads());
googletag.pubads().enableSingleRequest();
googletag.enableServices();
});
document.writeln(»

«);
googletag.cmd.push(function() { googletag.display(‘div-gpt-ad-1584353198343-0’); });
document.writeln(»

«);
}