«Темп» відмовився від участі у чемпіонаті

Июль 23, 2018 14:24

Автор Visnik, Опубліковано: Липень 23rd, 2018

Найбільше проблем обороні дем’янчан гайшинці створили на правому краю атаки

На матч вищої ліги чемпіонату району з футболу «Дем’янці-Сімекс» – Гайшин минулої неділі зібралось чимало вболівальників обох команд. Гра розпочалась із атак гайшинців. І уже на сьомій хвилині після кутового гості могли відкрити рахунок. Подача на ближню штангу, удар головою, і лише чудова реакція голкіпера Костянтина Довжанського, якого в перерві чемпіонату дозаявили дем’янчани, врятувала ворота. В одній із атак господарів захисники Гайшина неподалік свого карного майданчика порушили правила. Сильний удар воротар Юрій Галайтата відбив, але першим на добиванні був нападник «Сімекса» Василь Ткачук – 1:0. Відразу після цього гравець Гайшина Олександр Антоненко на швидкості обіграв чотирьох суперників, вийшов сам на сам із воротарем, проте Довжанський вчергове врятував свою команду. З цього часу ініціативою заволоділи гайшинці. Непогано у них діяв правий фланг атаки. Саме звідти раз по раз гості створювали небезпечні моменти. Проте із завершальними ударами у них не клеїлось, м’яч щоразу оминав ворота.

Другий тайм розпочався із голу дем’янчан. Швидкий прохід правим краєм, простріл на вільного Олексія Кузьменка, і господарі повели вже 2:0. Після другого пропущеного м’яча гості довго не могли оговтатися. Вони почали грати в непритаманному для себе стилі: пасами через усе поле намагалися доставити м’яч нападникам. Проте захисники господарів без особливих зусиль перехоплювали верхові передачі. У середині тайму Вадим Виноградній, який був центральним захисником, став грати вище. І у гайшинської команди налагодилась комбінаційна гра в центрі. В одній із атак чудовим пасом врозріз між захисниками вивели сам на сам нападника гайшинців Євгена Левченка, і той не схибив. У завершальні хвилини матчу гості постійно атакували, але чомусь не били із дальньої дистанції, постійно намагались доставити м’яча до штрафного, а то й воротарського майданчика. Це, мабуть, і була їхня головна помилка. Загалом, незважаючи на поразку, гайшинці продемонстрували непогану гру і показали, що навіть із лідером можна грати на рівних.

У Мазінках господарі приймали найближчого переслідувача дем’янчан, команду із Вовчкова. Гості святкували перемогу 5:3.

Матч «Темп» – «Солонці» не відбувся, оскільки команда з Переяславського припинила участь в чемпіонаті. Коментар «Віснику» з цього приводу дав керівник «Темпу» Віталій Тарасюк, 34 роки:

– Знялися через суддівство. Протягом усього чемпіонату нашу команду відверто «валили». Останньою краплею став матч із Гайшином, який закінчився внічию 2:2. Арбітр Михайло Дола значно поблажливіше ставився до гайшинців. Він свистів при будь-якому нашому фолі, навіть далеко не очевидному. При цьому, коли гайшинці мало не відривали нашим хлопцям ноги, не зважав на це. Показовий момент трапився перед фінальним свистком, коли ми виходили два на одного і захисник зніс у штрафному майданчику нашого гравця. Дола сказав, що той упав сам. А який сенс падати, якщо можна було забити переможний м’яч? Ми всі чудово знаємо, які стосунки у Доли з футболістами із Гайшина (кістяк команди «Переяславщина», яку тренував Михайло Дола, складався із гайшинців – ред.).

Відразу після матчу я написав заяву про зняття команди. У неї вкладаються серйозні кошти, витрачається багато часу, а судді просто ламають всю нашу працю. Це неможливо спокійно терпіти. Наступного року готуватиму боєздатний колектив для першої ліги. Можливо, це буде одна команда від Студениківської громади. Також підсилимо її хлопцями з інших сіл району. Але буде видніше ближче до сезону-2019.

Світанківці самовіддано захищалися

У першій лізі центральний матч відбувся у Лецьках, куди завітала команда з Великої Каратулі. Досить неочікувано каратульці розгромили господарів 4:1, і з 21 очком вирвалися на третє місце. Але до двох лідерів, у яких по 27 очок, ще далеко. Вони в першому після перерви турі не відчули проблем із суперниками: дівичківський «Дніпро» вдома переміг єрківецьку «Ниву» 5:0, а «Дем’янці-2» – Пологи-Вергуни 4:0. Студениківський «Гранд» на віднедавна домашньому полі у Переяславі легко розібрався зі світанківцями – 5:1.

Матч Пологи-Яненки – Циблі було перенесено через трагедію, що сталася у стані господарів. Два гравці команди днями потрапили на мотоциклі в аварію. Один помер, інший перебуває в лікарні у тяжкому стані.