Тарас Шевченко в образі Джека Горобця: у метро відкрилась незвична виставка

Февраль 11, 2019 15:56Фото: facebook.com/olga.skvirskaya

На станції метро «Тараса Шевченка» у Києві відкрилася виставка «Квантовий стрибок Шевченка»,

На експозиції показано українського поета і художника в образі відомих кіногероїв та історичних постатей.

Тут, зокрема, можна побачити «Кобзаря» в образі чарівника Гаррі Поттера, козака Мамая, письменника Миколи Гоголя, кіношних супергероїв Людини-павука і робота Термінатора. Також Тарас Григорович перевтілюється в Статую Свободи, пірата Джека Горобця і магістра Йоду із саги «Зоряні війни».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Львові відкрилась виставка портретів Кобзаря очима дітей

«Проект «Квантовий стрибок Шевченка» – це сплав вільнодумства та науки, це спроба осучаснити старе та архівувати популярні культурні образи. Це мандрівка з українським Вергілієм – Тарасом Григоровичем, де глядач часто бере на себе роль самого Шевченка», — сказано в описі експозиції.

Виставку презентували Національний музей Тараса Шевченка, Київська підземка та ілюстратор Олександр Грехов. Триватиме виставка до 10 березня.

У Львові в ресторані імпровізацій Грушевський Cinema Jazz відкрилась виставка людей-мавп. На вікнах виставили 17 експонатів-двійників представників шоу-бізнесу та літератури. Серед них ляльки співаків Павла Табакова, Руслани Лижичко, Святослава Вакарчука, Гайтани. Є письменник Юрій Андрухович, дизайнер одягу Оксана Караванська.

×